» » Salih Ve N'Koudou Adeta Şov Yaptı

Salih Ve N'Koudou Adeta Şov Yaptı

Salih Ve N'Koudou Adeta Şov Yaptı


3 maçta 7 puan almayı başaran Beşiktaş’ta Salih Uçan 1 gol, 1 asist yaparken; Kevin N’Koudou ise bulduğu 2 gol haricinde sol kanattaki performansıyla beraber alkış almayı başardı.
Beşiktaş'ta ilk 3 hafta alınan 7 puandan sonra bölüm bölüm yapılan iyi oyun, taraftarları mutlu ederken Kevin N'Koudou ve Salih Uçan, takımın kilit isimleri olmayı başardı. Geçtiğimiz sezonun ikinci yarısını kiralık olarak Başakşehir'de tamamlayan Salih Uçan, ligdeki ilk 3 karşılaşmada takımına 1 gol, 1 asistlik katkı yaptı. Karagümrük maçında kendi yarı alanında hiç top kaybetmeyen Salih Uçan, merkez orta alan oyuncuları ile birlikte bu alanda haftayı ilk sırada bitirdi. 271 farklı ligi kapsamakta olan, 100'den fazla parametrede veri karşılaştırma platformu Comparisonator'undan gelen verilere göre 8 pas arası yapmış 28 yaşındaki orta saha, bu alanda da ligin 3'üncü haftasında merkez orta alan topçuları içinde 1'inci oldu.
22 Atak Geldi
Geçen yıl geçirdiği sakatlıklar sebebiyle sadece 17 maçta oynayan N'Koudou, bu sezona kusursuza yakın bir başlangıç yaptı. Sezon öncesinde sözleşmesinin bitirilmesi bile konuşulan N'Koudou, 3 karşılaşmada 2 gol bularak sol açıkta takımın hücumlarında etkili rol yaptı. N'Koudou, Karagümrük karşısındaki performansıyla, sol açık oyuncuları arasında birçok kategoride de ilk sıraya geldi. Comparisonator verilerine göre yapmış olduğu 12 driplingle beraber ilk sırada yerini alan Kamerunlu, bunları 7'sinde başarılı olmayı başarırken bu alanda da sol açık topçuları arasında ilk sıraya geldi. N'Koudou; Karagümrük karşısında 22 atak yapmaya yardımcı olurken bunların 9'unda başarılı olarak yine haftayı ilk sırada bitirmeyi başardı.
Fransız teknik direktör Valerien Ismael yönetiminde olan ve yeni sisteme adapte olmaya çalışan köklü dev Beşiktaş’ında boy gösterdiği Spor Toto Süper Lig mücadelelerine ve daha birçok lig ve spor dalındaki müsabakalara sitemiz santratv.com adresinden maç izle seçeneği ile ulaşabilir, tüm maçları canlı naklen ve kesintisiz izleyebilirsiniz.