» » Nwakaeme ve Cengiz Ünder şaşırtan haber

Nwakaeme ve Cengiz Ünder şaşırtan haber

Nwakaeme ve Cengiz Ünder şaşırtan haber


Transferlere devam eden Aslan, gözünü Milli yıldızımız olan Cengiz Ünder'e dikti. Tudor'un Marsilya'da kadrosunda istemediği 25 yaşındaki futbolcunun satın alma opsiyonuyla kiralanması isteniyor. Sarı-Kırmızılı takım, Trabzonspor'dan sonra da Galatasaray'a sunulan fakat ilk başta olumlu bakılmayan Nwakaeme ile bu kez konuştu. Yıldız oyuncunun transferi her an belli olabilir.
Galatasaray star arayışlarına devam ediyor. Son olarak kadrosunu Mertens ve Torreira gibi iki starla kuvvetlendiren Sarı-Kırmızılılar, gözünü iki büyük futbolcuya daha çevirdi. Bunlardan birisi, Trabzonspor 'dan ayrıldığından beri Galatasaray'a söylenen, fakat en başta olumlu bakılmayan Anthony Nwakaeme. Yüksek maaş istiyor artık ısrarcı değilim diyen Nijerya kökenli forvet oyuncusuyla bir görüşme yapan Galatasaray Yönetimi, işi bir anda sonlandırma noktasına getirdi. Cim Bom'un her an Nwakaeme transferini söyleyebileceği belirtiliyor. Ancak yıldız yağmurun devam edeceği kesin
Önceliği Avrupa tabi
Hedefteki ikinci futbolcu da; Cengiz Ünder bonservisi Marsilya'da olan Milli star oyuncumuz, takımın başına Tudor'un gelmesinden sonra gözden çıkarıldı. Hırvat asıllı hocanın oyun taktiğine uymadığı gerekçesiyle satışa konan 25 yaşındaki futbolcuyu Galatasaray istiyor. Sarı-Kırmızılılar, Cengiz'i satın alma opsiyonuyla birlikte kiralamak istiyor. Cengiz'in ilk önceliği Avrupa'da devam etmek. Bu sebeple Avrupa takımlarından gelecek olan teklifleri değerlendirmeyi düşünen Cengiz Ünder, Galatasaray'ın ilgisini karşılıksız bırakmaz.
Okan hoca arar
Cengiz Ünder'le, Galatasaray Teknik Adamı Okan Buruk'un bir görüşme yaptığı öğrenildi. Okan hocanın bu konuşmada Cengiz'i Galatasaray'a gelmeye ikna etmeye çalışacağı söylendi. Nwakaeme ve Cengiz Ünder ikilisinin beraber Galatasaray takımına katılması ile oyun düzeni ve ilk 11 fazlasıyla değişebilir. İlk iki haftada Kerem-Yunus ikilisinden beklediği performansı göremeyen Sarı-Kırmızılılar, kanatları Nwakaeme-Cengiz ikilisinin eline bırakabilir.
Başarılı takımlar arasında yerini alan Galatasaray'ın Süper Toto Süper Lig maçlarını sitemiz santratv.com adresinden canlı maç izle seçeneği ile takip edebilir, maç heyecanını yaşayabilirsiniz