» » Barcelona Miralem Pjanic için kararsız Xavi Creus ile görüşmeler yapılacak

Barcelona Miralem Pjanic için kararsız Xavi Creus ile görüşmeler yapılacak

Barcelona Miralem Pjanic için kararsız Xavi Creus ile görüşmeler yapılacak


Teknik adam Xavi Creus önderliğinde gelecek yıl hazırlıklarına devam edilen Barcelona'da Miralem Pjanic belirsizliği devam ediyor. Beşiktaş'taki kiralık döneminin bitmesinden sonra Barcelona'ya geri gelen ve ilk olarak kadroda adı geçmeyen yıldız topçu, yıl ertesi sergilediği performansından dolayı planlarda değişiklik yapılabilir. Söylenenlere göre Pjanic, ilerleyen zamanlarda kulüpteki geleceği hakkında başarılı teknik adam Xavi Creus ile bir konuşma yapacak.
Teknik adam Xavi Creus önderliğinde gelecek yıl için hazırlık yapan Barcelona'da Miralem Pjanic belirsizliği devam ediyor.
AS'ta yer alan haberlere göre Barcelona, gelecek yıl ertesi Miralem Pjanic için kararını henüz kesinleştirmedi. Bosna Hersekli star Beşiktaş 'taki kiralık zamanlarından sonra Katalan takımına geri gelmesiyle beraber önümüzdeki sezon planları arasında yer almıyordu. Ancak Miralem Pjanic'in iyi oyunu, çalışma isteği ve tavırları kararları değiştirdi.
Xavi Creus ile görüşülecek
Barcelona teknik adamı Xavi Creus'un ilerleyen günlerde Miralem Pjanic ile konu hakkında bir görüşme yapması beklentiler arasında yerini alıyor.
Karar hemen belli olmayacak
Miralem Pjanic hakkındaki kararın hemen alınması planlar arasında yok. Topçunun sezon öncesindeki hazırlıklarında gösterdiği performans sonrası takımda forma görevi alabileceğine inanılırken Barcelona'nın yapacağı transferler de kararda çok etkisi olacak.
Geride bıraktığımız yıl Beşiktaş formasını terleten Miralem Pjanic, 26 maçta oynarken, 4 kere gol pası verme başarısı gösterdi.
Başarılı takımlar arasında yer alan Barcelona'nın La Liga karşılaşmalarını sitemiz santratv.com adresinden ulaşabilirsiniz.