» » Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi Tayfur Bingöl ve Kerem Atakan Kesgini göndermek istiyor

Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi Tayfur Bingöl ve Kerem Atakan Kesgini göndermek istiyor

Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi Tayfur Bingöl ve Kerem Atakan Kesgini göndermek istiyor


Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi, Tayfur Bingöl ve Kerem Atakan Kesgin için bizzat devreye girdi. Ahmet Nur Çebi, Alanyaspor ve Sivasspor başkanları ile birlikte birkaç gün sonra görüşecek. Ve iki transferi de halletmeye çalışacak.
Beşiktaş , transfer döneminde yerli yerini kesinlikle ve kesinlikle kuvvetlendirmek istiyor. Bu açıda açıklanan isimler; Alanyaspor ’dan Tayfur Bingöl ve Sivassporlu Kerem Atakan Kesgin olduğu belirtildi. Her iki topçu için de takımlarıyla bonservis görüşmelerine devam eden, taraflar bir türlü ortak yerde buluşmayı başaramadı. Süreci daha da hızlandırmayı isteyen Başkan Ahmet Nur Çebi, bizzat kendisi devreye girme karar verdi. Beşiktaş’ın başkanı, önce Alanyaspor Başkanı Hasan Çavuşoğlu ile görüşeceğini açıkladı.
İstanbulda görüşme olacak
Şu ana kadar 29 yaşındaki kanat futbolcu için geri durmayan Alanyaspor’un, 1.5-2 milyon Avro ücretinde bulunduğu konuşuluyor. Daha önce de Beşiktaş’ta oynamak istediğini güzel bir dilde Tayfur, takımından güzel kolaylıklar beklemekte.
Kerem Atakan Kesgin ise orta alana düşünülen kişi. Geçtiğimiz yıl Sivasspor’da yaptığı oyunuyla dikkatleri üstüne çekmeyi başaran 21 yaşındaki futbolcu, takımların anlaşması durumunda Beşiktaş formasını üzerine giymek istiyor. Başkan Çebi’nin, Sivasspor Başkanı Mecnun Otyakmaz ile İstanbul’da görüşeceği öğrenildi.
Rıdvan ve Emirhan’ın satışlarından önemli bir kar elde eden Beşiktaş, genç futbolcunun boşluğunu Sivassporlu Kerem Atakan’la doldurmayı düşünüyor. Hem sağ hem de sol alanda oynayan Tayfur Bingöl, daha öncede yapmış olduğu konuşmada en büyük isteğinin Beşiktaş forması giymek olduğunu açıklamalarında belirtti.
Başarılı takımlar arasında yer alan Beşiktaş'ın Süper Ligi karşılaşmalarını sitemiz santratv.com adresinden izleyebilirsiniz.